84 / 100
Klima Bakım Onarım Bakım Tamir
Klima Bakım Onarım Bakım Tamir

İstanbul Klima Servisi 0546 224 30 12

İstanbul Klima servis merkezimiz klima alanlarında uzun yıllar hizmet verdiği klima servisi, bakım ve onarım konularında uzmanlaşmış teknikerleriyle kısa süre içerisinde sektörde söz sahibi olmuş ve günümüze kadar gelmiştir. Arızalanan cihazlarınızın sorunlarını tespit etmek onarım ve bakımını sağlamak için çalışıyoruz. Türkiye gelişen sektöre ayak uydurmak için servis, bakım ve onarım konularında servis teknikerlerimiz teknik bilgilerini güncel tutmak ve geliştirmek için yıl içerisinde periyodik aralıklarla eğitime tabi tutulmaktadırlar. Firmamız ihtiyaçlarınıza kaliteli, güvenilir ve hızlı bir şekilde karşılamayı hedeflemekteler.

İstanbul Klima Servisi
İstanbul Klima Servisi

İstanbul Klima Servisi Merkezleri

İstanbul Klima Servisi haftanın yedi (7) günü sizlere hizmet sunmaktadır. Arızalı, problemleri veya bakıma ihtiyacı olan klima ve diğer ürünlerin ilgili işlemlerini aynı gün içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Ürünlerinizde tespit edilen mevcut arızaların giderilmesi için Klima çağrı destek hattı üzerinen bizimle temasa geçebilirsiniz. Klima Servisi

İstanbul Klima Servisi Arıza Merkezi

İstanbul Klima servisi klimanızın modeli her ne olursa olsun, eski ya da yeni fark etmeksizin Klima servis hizmeti sunuyoruz. Hayatımızda oldukça önemli bir yere sahip olan bu ürünlerin bozulması demek aynı zamanda klima içerisinde yer alan her şeyin kısa süre içerisinde de bozulabileceği anlamını taşıyor. Bu açıdan hızlı bir teknik servis hizmeti alabilmeniz adına dilediğiniz her zaman hizmetinizdeyiz. Klimanızın soğutma sisteminde ya da çalışma aksamında herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda bizi arayabilirsiniz.

İstanbul Klima Servisi

Klima servisi ağımız İstanbul’un tüm noktalarına ilçe ve mahallelerine hizmet vermektedir. Klima servisi bakım ve yedek parça servis hizmeti sunmaktadır. Klima klima servis değiştirilen yedek parçalarda 2 yıllık garanti kapsamındadır. Uygun fiyat avantajlarımız sayesinde sizlere tasarruflu bir servis hizmeti sunuyoruz. Klima klima servisi olarak karılaştığımız arızaları uzman kadromuz ile kısa sürede ve garantili olarak çözerek sizlerin zor durumda kalmasını önlemekteyiz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara